...
Profesjonalny Gabinet Kosmetologii i Kosmetyki Kielce
Godziny pracy i konsultacji

Poniedziałek do Piątku 09:00 - 20:00 Sobota 09:00 - 15:00

facebook instagram YouTube
Image Alt

Maximus Trilipo

Wyrzeźbi Twoje ciało, ujędrni Twoją skórę

Maximus Trilipo by Pollogen

Maximus™ to urządzenie izraelskiej firmy Pollogen wyposażone w dwie opatentowane technologie TriLipo™ RF oraz TriLipo™ DMA.
To jedyny system na rynku przeznaczony do zabiegów estetycznych, który działa jednocześnie na trzech poziomach tkanki – skórze, tłuszczu i mięśniach. Jest zaopatrzony w 3 głowice, by zapewnić pełną gamę zabiegów zarówno na ciało jak i na twarz.
g

Jędrna skóra

Przywróć napięcie i gęstość skóry twarzy. Pozbądź się bruzd wargowo-nosowych i zmarszczek wokół oczu. Podkreśl kształt kości policzkowych, wymodeluj owal twarzy.

f

Jędrne ramiona

Wymodeluj ramiona, ujędrnij skórę na ich wewnętrznej stronie. Pożegnaj się z tzw. pelikanami. Ciesz się ich wspaniałym kształtem.

d

Płaski brzuch

Uwolnij uporczywy tłuszcz, którego ciężko się pozbyć, nawet regularnie ćwicząc. Ujędrnij luźną skórę, będącą wynikiem utraty wagi, ciąży lub mijającego czasu. Wyeksponuj wyrzeźbione mięśnie.

g

Jędrne uda i pośladki

Podnieś pośladki, pokaż wyrzeźbioną pupę. Wymodeluj uda, ujędrnij ich wewnętrzną część. Wygładź cellulit. Pozbądź się opornego tłuszczu z którym nawet dieta i ćwiczenia nie dają rady.

by Pollogen

Maximus

Skóra napięta i jędrna

Maximus™ stosuje opatentowaną technologię Trilipo® RF. Jest gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa. Podgrzewa skórę właściwą, skracając włókna kolagenowe oraz stymuluje produkcję nowych. Skutkiem tego jest natychmiastowa i długotrwała poprawa napięcia oraz zagęszczenie skóry.

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Trilipo® RF rozgrzewa komórki tłuszczowe, upłynniając ich zawartość. Jednoczesne uruchomienie opatentowanego rozwiązania Trilipo® DMA (mechanicznej aktywacji mięśni) powoduje drenaż limfatyczny, który pomaga opróżnić płynną zawartość komórek tłuszczowych. Wspomaga krążenie i dotlenia komórki. Efektem jednoczesnego zastosowania tych dwóch technologii jest utrata centymetrów w obwodzie oraz wymodelowanie sylwetki.

Technologia w służbie piękna

Maximus™ jest urządzeniem do nieinwazyjnych zabiegów konturowania sylwetki i poprawy kondycji skóry. Łączy w sobie dwie technologie: trójpolarną falę radiową (Trilipo® RF) oraz dynamiczną aktywację mięśni (Trilipo® DMA). Wyposażone jest w trzy rozmiary głowic o różnej głębokości penetracji fali radiowej z przeznaczeniem do różnych obszarów ciała.

  • Działa jednocześnie na trzech poziomach tkanek – skórze, tkance tłuszczowej i mięśniach,
  • Energia Trilipo® RF intensywnie podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując zmniejszenie jej objętości,
  • Energia Trilipo® RF powoduje skurcz włókien kolagenowych i elastynowych oraz stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien, co skutkuje poprawą jędrności skóry,
  • Dynamiczna stymulacja mięśni – Trilipo® DMA – w połączeniu z Trilipo® RF zwiększa efektywność zabiegów.
Natychmiastowy i długotrwały efekt
  • Lifting termiczny skóry / ujędrnianie
  • Redukcja zmarszczek
  • Redukcja cellulitu
  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Tonizacja i stymulowanie mięśni
  • Modelowanie ciała i twarzy
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.