...
Profesjonalny Gabinet Kosmetologii i Kosmetyki Kielce
Godziny pracy i konsultacji

Poniedziałek do Piątku 09:00 - 20:00 Sobota 09:00 - 15:00

facebook instagram YouTube
Image Alt

Azelac Peel Mediderma

Peeling nowej generacji

Azelac Peel by Mediderma

Zabieg oczyszczająco-normalizujący dla skóry naczyniowej, z trądzikiem różowatym bądź z trądzikiem pospolitym. Odświeżona i delikatnie napięta skóra, zmniejszone objawy trądziku, redukcja rumienia i przebarwień – oto efekty nowatorskiego zabiegu Azelac, opartego na kwasie azelainowym.

Kwas azelainowy – nowe odkrycie kosmetologii – ma nadzwyczaj szerokie spektrum działania, a wydaje się wprost stworzony do kompleksowej eliminacji przyczyn i objawów najbardziej uciążliwych bolączek skóry. Działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, zwalcza wolne rodniki, normalizuje wydzielanie sebum i zapobiega jego rozkładowi na składniki, które nasilają niekorzystne zmiany skórne. Nie dopuszcza do powstawania zaskórników i przebarwień a istniejące przebarwienia zmniejsza. Dlatego wykorzystuje się go u osób z trądzikiem (zarówno pospolitym jak i różowatym), przebarwieniami, a także łuszczycą i atopowym zapaleniem skóry.

Wskazania
 • trądzik różowaty
 • trądzik pospolity
 • łuszczyca
 • zapalenie mieszków włosowych
 • melasma
 • inne przebarwienia
Efekty
 • zmniejszenie wydzielania sebum
 • naturalne zmatowienie i wygładzenie cery
 • redukcja trądziku, zmniejszenie porów, likwidacja zaskórników
 • eliminacja rumienia i grudek
 • zmniejszenie przebarwień i blizn po trądzikowych
 • regeneracja i odmłodzenie wrażliwej i delikatnej skóry
Częstotliwość zabiegów

W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 6 – 12 zabiegów przeprowadzanych w odstępach 2 tygodni jako zabieg jednorazowy w celu poprawy struktury i wyglądu skóry.

Wskazania po zabiegowe / przeciwwskazania

Po zabiegu i w trakcie serii zabiegów należy unikać czynników drażniących skórę, np. mycia twarzy twardą, chlorowaną wodą, używania mydeł zapachowych, stosowania preparatów zawierających alkohol. Skóra powinna być chroniona przed mrozem, wiatrem i słońcem. Należy liczyć się z możliwością okresowego wystąpienia świądu, rumienia, pieczenia, delikatnego łuszczenia się skóry bądź jej suchości. Ze względu na brak stosownych wyników badań w tym zakresie, zabiegu nie powinno się wykonywać w okresie ciąży i karmienia piersią.

Pielęgnacja domowa

Azelac Facial Moisturizing Gel

Lekki żel nawilżający zawierający 3% kwas azelainowy. Polecamy go do cery mieszanej i tłustej. Polecany jako uzupełnienie kuracji w leczeniu skóry z tendencją do trądziku pospolitego i różowatego. Niweluje przebarwienia skóry twarzy. Lekka konsystencja żelu zapewnia działanie kojące, uspokajające skórę oraz łagodzenie podrażnień. Idealnie dobrane pH 5.5 w skuteczny sposób oddziałuje na skórę trądzikową usuwając zanieczyszczenia i łagodząc rumień.

Azelac Facial Moisturizing Cream

Zalecany dla skóry trądzikowej, suchej, szczególnie skuteczny w przypadku objawów trądziku różowatego. Zmniejsza przebarwienia. Azeloglicyna łączy oczyszczające działanie kwasu azelainowego i nawilżające właściwości glicyny. Opóźnia efekty starzenia. Witamina E ma działanie przeciwutleniające i przeciwstarzeniowe. Zwalcza wolne rodniki. Niacynamid reguluje wydzielanie sebum, eliminuje krosty i zaskórniki, ujednolica koloryt skóry oraz łagodzi rumień.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.