...
Profesjonalny Gabinet Kosmetologii i Kosmetyki Kielce
Godziny pracy i konsultacji

Poniedziałek do Piątku 09:00 - 20:00 Sobota 09:00 - 15:00

facebook instagram YouTube
gabinet-Kosmnetologii-La-Sante-Kielce-Kosmetyczka

O nas

Z miłości do piękna

Gabinet Kosmetologii La Santé

La Santé to wyjątkowe miejsce stworzone z miłości do piękna i zdrowia.

Na pierwszym miejscu stawiamy samopoczucie klientabezpieczeństwo, najwyższy standard higieny oraz obsługi przed i po zabiegowej. Słuchamy naszych klientów z uwagą by zapewnić im możliwie najlepszą pielęgnację, a przy tym wprowadzić ich w świat relaksu i piękna.

Dbamy o to by nasz klient czuł się wyjątkowo zarówno przed, w trakcie jak i po zabiegu. W tym celu zapewniamy naszym klientom profesjonalne konsultacje przed i po zabiegowe podczas których dogłębnie analizujemy ich problem, sprawdzamy postępy oraz doradzamy odpowiednie produkty i postępowanie by uzyskać najlepszy efekt terapii.

Profesjonalizm i najwyższy standard terapii jest dla nas niezmiernie ważny dlatego pracujemy na sprzętach wyłącznie renomowanych producentów oraz sprawdzonych przez nas produktach światowych firm. Nasi klienci mają pewność, że zawsze stosujemy najlepsze i możliwie najnowsze techniki oraz produkty, dlatego, że nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę i umiejętności poprzez baczne śledzenie nowości, liczne szkolenia i kursy.

Gabinet Kosmetologii La Santé to eleganckie i stylowe wnętrza w których zapomnisz i odpoczniesz od trudów codziennego życia. To miejsce w którym doświadczony zespół kosmetologów przy pomocy bogatej oferty pomoże Tobie odkryć prawdziwe piękno i uwierzyć w siebie.

12

lat doświadczenia

43219

przeprowadzonych zabiegów

64380

Przepracowanych godzin

4

Gabinety

sylwia
właściciel/kosmetolog

Sylwia Heinrich

Absolwentka Wrocławskiego Studium Kosmetycznego Marzeny Daleckiej oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa gdzie uzyskała tytuł magistra kosmetologii. Stawia na nieustanny rozwój całego zespołu. Zaczynała od pracy w najlepszych gabinetach kosmetycznych w Kielcach następnie założyła własny gabinet, który cieszył się uznaniem wśród klientów. Dzięki pasji, zaangażowaniu i utrzymywaniu wysokich standardów jest dziś właścicielem renomowanego gabinetu kosmetologii. Wielbicielka zabiegów wyszczuplających i anty-ageing.

basia
Kosmetolog

Barbara Kaczyńska

Dla Basi zawód Kosmetologa to pasja i powołanie. Nieustannie pogłębia wiedzę kosmetologiczna na licznych sympozjach oraz szkoleniach by móc w sposób profesjonalny pomagać swoim klientom. Ekspert w zabiegach anty-ageing, a także miłośniczka zabiegów złuszczających. Zawsze miła, profesjonalna i zaangażowana.

monika
Kosmetolog

Monika Lipa

Absolwentka i licencjat kosmetologii WSZKiPZ w Warszawie. Monika jest od wielu lat związana z branżą beauty. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w warszawskich gabinetach, by powrócić z ogromną wiedzą do Kielc. Monika świetnie czuje się w szeroko pojętych zabiegach pielęgnacyjnych dzięki którym pomaga swoim klientom poprawić stan skóry. Uwielbia wykonywać mezoterapię tlenową i zabiegi pielęgnacyjne Image Skincare.

milena
Kosmetolog

Milena Żak

Milena ukończyła UJK w Kielcach z tytułem magistra kosmetologii. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała podczas kilkuletniej pracy w renomowanych gabinetach kosmetycznych w Kielcach, co sprawiło, że cieszy się uznaniem wśród swoich stałych klientek. Jako kosmetolog nie wyobraża sobie pracy bez rządzeń High-tech dzięki którym osiąga spektakularne efekty u swoich klientów. Depilacja laserowa czy rzeźbienie ciała za pomocą Maximusa RF Trilipo lub Endermologii LPG to jej specjalność. Ponadto Milena doskonale potrafi dobrać spersonalizowany beauty plan wraz z pielęgnacją domową.

Weronika-Kołodziejczyk-kosmetolog
Kosmetolog

Wiktoria Kołodziejczyk

Młoda, ambitna kosmetolożka dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Dla Wiktorii liczy się każdy szczegół, dlatego zdobywając doświadczenie w dziedzinie kosmetologii na rynku warszawskim ale i świętokrzyskim wyspecjalizowała się w stylizacji brwi i rzęs. Zabiegi pielęgnacyjne? Dla Wiktorii to czysta przyjemność. i uwielbia dbać o Waszą skórę!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.