...
Profesjonalny Gabinet Kosmetologii i Kosmetyki Kielce
Godziny pracy i konsultacji

Poniedziałek do Piątku 09:00 - 20:00 Sobota 09:00 - 15:00

facebook instagram YouTube
Image Alt

Fale radiowe na brzuch i ciało

Tradycja spotyka nowoczesność

Fale radiowe na brzuch i ciało – Kielce

Otyłość, nadmierne kilogramy, cellulit – kto z nas nigdy nie walczył ze zbyt dużą wagą? Dieta, ćwiczenia fizyczne, zdrowy tryb życia i wiele innych aktywności może pomóc w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Na ratunek przychodzą zabiegi, które wspomagają odchudzanie. Jednym z nich są fale radiowe na ciało, które modelują sylwetkę i ułatwiają dążenie do idealnego wyglądu.

Fale radiowe na brzuch

Mimo że nazwa jest dość kontrowersyjna, sam zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny. Na czym zatem polega modelowanie sylwetki falami radiowymi na brzuch? Poprzez specjalistyczne urządzenie następuje wprowadzenie fal radiowych (RF) uwalniających energię elektryczną, która w połączeniu z tkanką tłuszczową emituje ciepło, rozgrzewając włókna kolagenowe odpowiedzialne za regenerację głębokich warstw skórnych. Na skutek pobudzenia włókien kolagenowych poprawia się dotlenienie tkanek i ich napięcie, a w rezultacie regeneracja skóry. Zabieg falami radiowymi na ciało wpływa na poprawę wyglądu skóry, zmniejsza cellulit, nie uszkadzając naskórka i nie powodując dyskomfortu.

Fale radiowe na ciało

Jeśli chcemy wymodelować nie tylko okolice brzucha, a także boczki, cellulit ud, tkankę tłuszczową zgromadzoną w pośladkach, a nawet korekcję ramion czy pleców, to ingerencja falami radiowymi jest właśnie dla nas. Dzięki pomocy specjalisty możemy zmienić kształt brzucha, zmniejszyć cellulit w dowolnym miejscu i wymodelować talię.

Efekty zabiegu

Fale radiowe na ciało wyszczuplają sylwetkę, jednak to nie jedyny efekt tego zabiegu. Przy regularnym stosowaniu możemy zauważyć:

  • znaczną poprawę napięcia naskórka,
  • wyszczuplenie sylwetki,
  • ujędrnienie ciała,
  • zmniejszenie cellulitu,
  • poprawę koloru skóry,
  • zmniejszenie zaczerwienienia,
  • poprawę krążenia krwi,
  • pobudzenie włókien kolagenowych, czyli zmniejszenie zwiotczenia skóry.

Kiedy zauważymy efekty?

Przy regularnym i częstym stosowaniu zabiegów efekty będą spektakularne, jednak pierwsze widoczne zmiany mogą zostać zauważone już po pierwszej sesji. Najczęstszą oznaką świadczącą o sukcesie jest znaczne napięcie skóry, zmniejszenie zwiotczenia i poprawa koloru skóry. Zmniejszenie obwodów oraz ilości cellulitu widoczne jest po kilku zabiegach, jednak zależy to od indywidualnych predyspozycji. Po zabiegu można niemal natychmiast przejść do codziennych aktywności i nie trzeba przejmować się żadnymi skutkami ubocznymi.

Jeśli zrzucenie wagi jest dla Ciebie problemem i mimo zdrowej diety, ćwiczeń i odpowiedniego nawodnienia efekty pracy nad sobą są niewystarczające, skorzystaj z pomocy specjalisty w naszym salonie. Fale radiowe na ciało pomogą osiągnąć sylwetkę, o jakiej marzysz.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.