...
Profesjonalny Gabinet Kosmetologii i Kosmetyki Kielce
Godziny pracy i konsultacji

Poniedziałek do Piątku 09:00 - 20:00 Sobota 09:00 - 15:00

facebook instagram YouTube
Image Alt

Endermologia LPG

Bye bye cellulite

Pragnienie cieszenia się wspaniałym wyglądem jest zupełnie naturalne. Piękna sylwetka i  zadbana skóra sprawiają, że znakomicie się czujemy, a nasze poczucie własnej wartości rośnie. Obecnie możesz korzystać z szeregu rozwiązań, które pomogą Ci w osiągnięciu satysfakcjonujących rezultatów. Zależy Ci na ujędrnieniu ciała, wymodelowaniu konturu twarzy oraz zminimalizowaniu cellulitu, a kosmetyki nie są w stanie zapewnić Ci pożądanego efektu? Doskonale trafiłaś! Jeśli miejscem Twojego zamieszkania są Kielce, endermologia przeprowadzana w naszym gabinecie będzie znakomitym wyborem!

Kompleksowo zadbaj o swoją urodę i dobre samopoczucie

Endermologia to zabieg, który bazuje na nowoczesnej technologii i jest rodzajem specjalnego masażu wykonywanego przy pomocy odpowiedniego urządzenia pracującego pod ciśnieniem. Stymuluje tkankę łączną, docierając tym samym do głębokich struktur skóry. Przyspiesza proces spalania oraz wytwarzania włókien kolagenowych. W tym momencie należy podkreślić, że endermologia jest nieinwazyjna i nie wiąże się z bólem. Klient otrzymuje odpowiednio zaprojektowany kombinezon, który przylega do ciała, chroniąc skórę przed kontaktem z głowicą urządzenia. Masaż twarzy jest znacznie delikatniejszy niż ten, któremu poddawane są takie części ciała, jak uda, plecy, brzuch czy pośladki.

Z pewnością ucieszy Cię fakt, że w trakcie zabiegu będziesz cieszyć się przyjemnym, odprężającym uczuciem. Wszystko dzięki temu, że przyczynia się on do wytwarzania endorfin! Na jakie rezultaty możesz liczyć? Zmniejszone zostaną obrzęki, sylwetka stanie się smuklejsza i bardziej jędrna, a cellulit przestanie być widoczny. Nie będą dokuczały Ci bóle mięśni i stawów. Skóra stanie się bardziej elastyczna, a zmarszczki wygładzone. Najlepsze efekty zapewni seria obejmująca od kilku do kilkunastu zabiegów.

Pod okiem profesjonalistów

Choć ten zabieg nie jest inwazyjny, posiada także określone przeciwwskazania. Nie wykonuje się go u kobiet w ciąży i matek karmiących. Zrezygnuj z niego, gdy posiadasz bolesne żylaki, przepuklinę brzuszną lub cierpisz na zapalenie żył. Jeśli Cię to nie dotyczy i interesujesz się endermologią – Kielce, a szczególnie nasz gabinet kosmetologiczny to miejsce, w którym będziesz mogła cieszyć się fachowo wykonaną usługą. O Twój komfort i zadowolenie zadba wykwalifikowana kadra profesjonalistów, która dołoży wszelkich starań ku temu, byś była usatysfakcjonowana rezultatami zabiegu. Zadbaj o swoją urodę z naszą pomocą!

Sekret szczupłej sylwetki

Badania kliniczne wykazują, że LIPOMASSAGE™, wykonywany przy zastosowaniu technologii ROLL, aktywuje adipocyty (komórki tłuszczowe) poprzez receptory β, w celu wywołania lipolizy (uwalniania tłuszczu), rozbija nagromadzoną tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i zwiększa wymianę płynów. Technologia ROLL działa w oparciu o dwie rolki umieszczone w komorze głowicy zabiegowej, gdzie każda wyposażona jest w niezależnie działający silniczek. W zależności od funkcji jaką mają spełniać, uruchamia się odpowiednie ich działanie:

Roll’in

Wyszczuplanie. Aktywacja lipolizy w adipocytach powoduje rozbicie i uwolnienie kwasów tłuszczowych.

Roll’out

Ujędrnianie. Stymulacja fibroblastów, która wzmacnia podtrzymująca sieć włókien kolagenu i elastyny w celu uzyskania efektu jędrnej skóry.

Roll'up

Modelowanie i wygładzanie. Rozbicie nagromadzonego tłuszczu, rozciągnięcie przegród międzykomórkowych w celu wygładzenia nierówności na skórze.

Przed zabiegiem Endermologie

Po 14 zabiegach Endermologie

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.