...
Profesjonalny Gabinet Kosmetologii i Kosmetyki Kielce
Godziny pracy i konsultacji

Poniedziałek do Piątku 09:00 - 20:00 Sobota 09:00 - 15:00

facebook instagram YouTube
Image Alt

Mikrodermabrazja

Tradycja spotyka nowoczesność

Regularna pielęgnacja cery przynosi efekty w postaci jędrnej skóry o pięknym kolorycie. To doskonała ozdoba, dzięki której nie musisz nakładać makijażu, aby czuć się pewnie i dobrze się prezentować. Oprócz stosowania wartościowych kosmetyków dopasowanych do indywidualnych potrzeb skóry warto także skorzystać z zabiegów, które zapewnią Ci jeszcze lepsze efekty wizualne. Zapraszamy do naszego Gabinetu Kosmetologii La Santé, który został stworzony z miłości do piękna i zdrowia. Jednym z zabiegów, które wykonujemy, jest mikrodermabrazja.

Mikrodermabrazja – Kielce

Czym jest mikrodermabrazja? To nieinwazyjny zabieg, który jest w pełni bezpieczny i nie powoduje uczucia dyskomfortu, a przy tym zapewnia wysoką skuteczność. Polega on na pozbywaniu się martwego naskórka za pomocą specjalistycznego urządzenia wyposażonego w głowice lub dysze. To one złuszczają warstwę rogową, robiąc to sprawnie, szybko i bezboleśnie. Rezultatem jest odblokowanie porów, oczyszczenie ich oraz ujednolicenie kolorytu cery. Dodatkowo następuje redukcja przebarwień oraz zmniejszenie widoczności podskórnych krostek.

Tak przygotowana twarz lepiej wchłonie składniki odżywcze z maseczki, kremu lub serum regenerującego. Zapewni również przyjemne uczucie świeżości, a ewentualny makijaż będzie doskonale wyglądał na tak zadbanej skórze. Regularnie przeprowadzana mikrodermabrazja jest nieocenionym narzędziem w walce z trądzikiem, przebarwieniami, zmarszczkami, a nawet z cellulitem. Warto również pamiętać o tym, że zabieg ten wykonuje się nie tylko na twarzy, ale także na:

  • plecach,
  • szyi,
  • nogach,
  • dłoniach.

Jednym z największych atutów mikrodermabrazji jest jej uniwersalny charakter. Równie dobrze sprawdzi się bowiem u przedstawicieli obu płci, a także u osób o różnych typach cery.

Profesjonalne usługi najwyższej jakości

Nasz wykwalifikowany personel przeprowadza zabieg mikrodermabrazji w Kielcach. Jeśli mieszkasz w tym mieście i chcesz zrobić coś dla siebie, zapoznaj się z naszą ofertą. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów i służymy im fachowym doradztwem. Z pewnością zrobimy wszystko, byś czuła się komfortowo. Znajdziesz się pod opieką doświadczonej kadry, która dysponuje stosownymi umiejętnościami i narzędziami niezbędnymi do zadbania o Twoją urodę. Przykładamy ogromną wagę do przestrzegania higieny i bezpieczeństwa pracy. Jednocześnie prosimy, byś miała na uwadze, że mikrodermabrazja nie powinna być wykonywana osobom, które: zmagają się z opryszczką lub ropnym trądzikiem, posiadają popękane naczynka krwionośne, a także mającym brodawki znajdujące się w obszarze poddawanym zabiegowi.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.