...
Profesjonalny Gabinet Kosmetologii i Kosmetyki Kielce
Godziny pracy i konsultacji

Poniedziałek do Piątku 09:00 - 20:00 Sobota 09:00 - 15:00

facebook instagram YouTube
Image Alt

Henna pudrowa Elleebana

Henna nowej generacji

Henna pudrowa i geometria brwi by Elleebana

Innowacyjna formuła Elleebana pomaga wzmocnić włosy, przywrócić wzrost i naturalny kształt brwi. Luksusowa paleta naturalnych odcieni, które można stosować pojedynczo lub razem, aby stworzyć najlepszy kolor brwi dla klienta.

Barwniki Elleebana pochodzą z liści i pędów lawsoni bezbronnej. Elleebana od lat pracuje nad pozyskiwaniem najlepszych możliwych dostawców wysokiej jakości roślin henny i wykorzystuje proces produkcyjny, który zachowuje integralność koloru na najwyższym poziomie.

Zawierająca zhydrolizowane białka, kompleks witamin i przeciwutleniacze, henna Elleebana pomaga wzmocnić i przywrócić wzrost włosów oraz poprawić ich stan. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają rzadkie brwi.

Profesjonalna gama Elleebana składa się z 7 wysoce pigmentowanych, luksusowych kolorów, idealnych dla każdego rodzaju skóry i odcienia, łatwo jest również uzyskać niestandardowy kolor brwi dla klienta, by stworzyć wymarzony kolor.

 Elleebana Brow Henna nie zawiera amoniaku, ołowiu ani nadtlenku, ponadto jest produktem wegańskim.

Jak działa henna Elleebana ?

Sposób, w jaki Elleebana Henna działa na strukturę włosów i skóry, jest niezwykle wyjątkowy w porównaniu z barwieniem sztuczną henną. Barwienie wykorzystuje utleniacz do otwierania naskórka włosów i umożliwia przenikanie koloru do kory włosa brwi poprzez proces utleniania.

Natomiast henna Elleebana działa ochronnie na włosy i zapewnia powłokę na łodydze włosa. Ponieważ końcówka włosa ma wykończenie przypominające łuskę, powłoka ta wygładza wykończenie i niedoskonałości włosów, sprawiając wrażenie bardziej miękkiego i gładszego włosa.

​Proces henny brwiowej z użyciem marki Elleebana nie wymaga sztucznego utleniacza ani nadtlenku wodoru by aktywować kolor lub utlenić kolor przez łodygę włosów, a ponieważ produkt jest roślinny, ta naturalna alternatywa jest doskonałym rozwiązaniem dla osób wrażliwych.

Cennik Henna pudrowa Elleebana + geometria brwi
henna + geometria
PLN

90

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.